کلینیک های مخصوص دندانپزشکی کودکان:

دندانپزشکی کودکان معقوله ای است که امروزه توجه اکثر والدین را به خود جلب کرده است و معمولا در شرایطی که نیاز به مراجعه به دنداپزشک کودک باشد همه ی والدین به دنبال بهترین و مناسب ترین گزینه هستند. امروزه کلینیک های مختلفی را می توان یافت که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و از بین آن ها می توانید به انتخاب بهترین گزینه بپردازید.

کلینیک های دندانپزشکی کودکان در شهر های مختلف

امروزه دندانپزشکی کودکان از چنان اهمیتی برخوردار می باشد که در تمام شهر های کشور شاهد تاسیس کلینیک هایی با این عنوان هستیم. برای مثال متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان یکی از این موارد است که در شهر اصفهان شاهد تعداد زیادی از این متخصصان هستیم که در کلینیک های مختلف مشغول به کار می باشند. ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که چه لزومی دارد کلینیک های دندانپزشکی کودکان با سایر کلینیک ها مجزا باشند؟ در پاسخ باید بگوییم با توجه به روحیه حساسی که کودکان دارند لازم است محیط این کلینیک ها به طور خاص و مخصوص کودکان طراحی شوند تا کودک با اطمینان خاطر در این فضا ها حضور پیدا کند. البته این موضوع به این معنا نیست که نمی شود در یک مکان هر دو بخش را داشت. چه بسیار کلینیک هایی که یک بخش را به دندانپزشکی کودکان اختصاص داده و در بخش های دیگر به ارائه سایر خدمات دندانپزشکی می پردازند.

بیشتر بخوانید:
دندان درآوردن باعث اسهال کودک می شود؟

کلینیک دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی کودکان و مشاوره های مربوط به این حوزه

متخصص دندانپزشکی کودکان در این کلینیک ها می تواند به عنوان مشاور تمام آموزش های مرتبط با سلامت دندان های کودکان را در اختیار والدین قرار دهد و در واقع با در میان گذاشتن تجربه ی خود با والدین از پوسیدگی دندان کودکان جلوگیری کند. در واقع دندانپزشکی کودکان در قدم اول به ارائه مشاوره می پردازد و در قدم بعدی کار درمان را انجام می دهد. دریافت این مشاوره ها می تواند شما را از درمان های دندانپزشکی بی نیاز کند. از همین رو است که توصیه می شود هر سال یک بار کودک خود را برای معاینات دندان ها به کلینیک های دندانپزشکی کودکان ببرید. برای مثال معمولا والدین در رابطه با مسواک زدن فرزندان خود مشکلات زیادی دارند که دندانپزشکی کودکان با ارائه راهکار های مناسب می تواند مشکلات شما در این حوزه را برطرف نماید.


 


دکتر مریم حاجی احمدی | متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان

دکتر مریم حاجی احمدی

🏵رتبه دوم بورد تخصصی کشور

🏵عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

بیشتر بخوانید:
با ژل تسکین درد دندان نوزاد آشنا شوید؟

آشنایی با خدمات خانم دکتر:

انجام خدمات دندانپزشکی کودکان تحت آرامبخشی و بیهوشی عمومی

جهت کسب اطلاعات تماس به بخش تماس با ما سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *